درباره شرکت اروند رایانه پارس

شرکت اروند رایانه پارس (سهامی خاص) با شعار گسترش فناوری اطلاعات برای همه در سال ۱۳۹۲ با دریافت مجوز شورای عالی انفورماتیک و اداره ثبت شرکتهای سازمان منطقه آزاد اروند در زمینه تولید ، بازرگانی ( صادرات و واردات ) و خرید و فروش کلیه تجهیزات رایانه ای ، مینی پی سی ، سخت افزارها، تین کلاینت ، مانیتور ، all in one ، لوازم جانبی کامپیوتر ، تبلت و تلویزیون فعالیت خود را آغاز نمود.

شرکت اروند رایانه پارس با سال ها سابقه کار کارشناسی و تجربه مدیریتی در راه اندازی پروژه های متنوع ، مجری مناسبی برای عملیاتی نمودن پروژه های فناوری اطلاعات میباشد. بهره گیری و تلفیق تجربه مدیران و تخصص کارشناسان و انتخاب راه کارهای مناسب تضمین کننده موفقیت پروژه میباشد.

این شرکت پروژه های بی شماری را برای طیف وسیع و گوناگونی از مشتریان محترم با موفقیت راه اندازی نموده و عملیاتی کرده است.

همکاری با بزرگترین شرکتهای کامپیوتری ایران و دنیا ، استفاده از نیروهای متخصص بومی و کارآزموده و تلاش برای ارائه بهترین محصولات از جمله فعالیت ها و اهداف شرکت اروند رایانه پارس میباشد.

چشم انداز

Alternate Text انتخاب اول مشتریان

Alternate Text انتخاب اول سرمایه گذاران

Alternate Text انتخاب اول نیروهای نخبه،جهت استخدام

اهداف ما

ایجاد مرکزی پیشرو و حامی مصرف کننده در جهت ارائه آخرین فن آوری های جهان در زمینه رایانه و تجهیزات رایانه ای میباشد.

احداث کارخانه

کارخانه ای بزرگ تحت عنوات اروند رایانه پارس در زیربنایی به مساحت ۴۶۰۵ مترمربع واقع در شهرک صنعتی ۲۲ بهمن در شهرستان اهواز در حال ساخت میباشد و امید است در مدت زمان و برنامه ریزی مشخص آماده و بهره برداری گردد

مفتخر هستیم همزمان در‌کنار ساخت خط تولید و مونتاژ تجهیزات رایانه ای ، مانیتور ، مینی پی سی و... خط تولید و مونتاژ لوازم خانگی در حال ساخت میباشد به امید ایجاد اشتغال زایی در استان خوزستان و به کار گیری نیروهای بومی و ارائه بهترین و با کیفیت ترین برند لوازم خانگی و خدمات پس از فروش.

ارزش های ما

Alternate Text ارزش های محوری

Alternate Text درستکاری و صداقت

Alternate Text مشتری‌مداری و تعهد به کیفیت

Alternate Text شایسته گزینی و امنیت شغلی

Alternate Text نوآوری،دقت و سرعت در انجام کارها

Alternate Text ایفای‌مسئولیت های اجتماعی و مشارکت در امور خیریه

;